Úvod > produkty > Garážové brány

Okná a dvere | Košice | altema.skTieniaca technika | Košice | altema.skGarážové brány | Košice | altema.skBrány a oplotenia | Košice | altema.sk

Garážové brány

Garážové brány AW- Wisniowski, ktoré naša firma dodáva a montuje, to je najlepší pomer kvality a ceny na Slovensku. Je vhodnou investíciou do budúcnosti s garanciou prvotriedneho výrobku. Tieto bránya vráta rôznych typov (segmentové, výklopné, krídlové a rolovacie brány) sú vhodné pre použitie pre rodinné domy,radové garáže,menšie sklady a pod. U niektorých typov je možnosť vloženia integrovaných dverí, alebo vedlajších dverí ako vstupy do garáží. Sú vyrobené zo žiarovo zinkovaných profilov z oceľových plechov, ktoré sú na povrchu upravené kvalitnými polyesterovými farbami a sú zateplené s bezfreónovou polyuretánovou výplňou 40 až 60 mm hrúbky. Garážové brány sú dodávané ručné ,alebo s elektrickým pohonom a môžu byť ovládané aj na diaľku pomocou diaľkového ovládača ,alebo s možnosťou objednania novinky riadenie pomocou GSM systému s mobilným telefónom.

U nás si nemusíte vyberať bránu len z niekoľkých typových rozmerov a farieb,lebo moderná technológia vo firme riadená počítačom poskytuje možnosť prispôsobenia veľkosti brány a panelov taktiež možnosť výberu farieb z farebnej škály RAL.

[Segmentové garážové brány]

Segmentové garážové brány UNIPRO predstavujú najkomfortnejšie riešenie pre garáž.

[Rolovacie garážové brány]

U rolovacích garážových brán sa komfort stáva štandardom. Všetky roletové brány sú vybavené štandardne pohonom.

[Výklopné garážové brány]

Výklopné garážové brány sú jedny z najpopulárnejších brán na trhu. Ich jednoduchá konštrukcia a jednoduché a osvedčené mechanické riešenia zaručujú bezporuchovú činnosť brán.

[Krídlové garážové brány]

Moderný prístup k tradičným riešeniam. Krídlové garážové brány predstavujú najúspornejšie uzatvorenie garáže. Záruka nízkej ceny a bezchybnej činnosti je použitie jednoduchých a osvedčených riešení.

[Vstupné garážové dvere]

Vstupné garážové dvere - jednoduché riešenie vstupu do garáže. Ku každej bráne je možné vyrobiť hliníkové dvere s identickým vzorom, farbou a výplňou.

[Doplnky pre garážové brány]

Okienka pre segmentové garážové brány