Úvod > produkty > hliníkove okná a dvere

Okná a dvere | Košice | altema.skTieniaca technika | Košice | altema.sk

Hliníkové okná a dvere

v poslednom čase sa do popredia obľúbenosti vo výplniach  stavebných otvorov dostávajú hliníkové okná,dvere a ostatné hliníkové systémy.Tento jedinečný stavebný prvok  modernej architektúry  dnešnej doby je dnes  často žiadaný už aj v pri individuálnej bytovej výstavbe (IBV) Hliníkové systémy vynikajú dlhou životnosťou a tiež prekonávajú všetky ostatné systémy pohľadovými rozmermi  s výraznými statickými  a konštrukčnými prednosťami. Ich mnohotvárny dizajn umožňuje ich použiteľnosť pri rôznych architektonických štýloch. V našej ponuke máme produkty z hliníka od renomovaných našich aj zahraničných  producentov a značiek - Schuco,Aliplast Aluprof a Yawal

[Hliníkové okná Schüco AWS 90.SI+]

Hliníkové okná s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré spľňajú požiadavky pre zabudovanie a sú vhodné pre nízkoenergetické i energeticky pasívne stavby.

[Hliníkové okná Schüco AWS 75.SI]

Spojenie vynikajúcich tepelnoizolačných vlastností plastových a drevených okien s jedinečnými prednosťami hliníka.

[Hliníkové okná Schüco AWS 70.HI]

Vyznačujú sa dôsledným prerušením tepelného mosta v celom detaile okna. Hliníkové okná ponúkajú aj niekoľko alternatív tvaru krídiel a zasklievacích líšt.

[Hliníkové okná Schüco AWS 65]

Najekonomickejšia varianta v oblasti rámových konštrukcií s prerušeným tepelným mostom - presvedčivý pomer ceny k úžitkovej hodnote.

[Interiérové dvere ADS 50.NI a presklené steny]

Napriek úzkym pohľadovým šírkam a malej stavebnej hĺbke profilu Systém Schüco ADS 50.NI (Non Insulation) je možné realizovať presklené deliace steny a zádveria na celú výšku podlažia.

[Hliníkové exteriérové dvere ADS 65 HD/ 70 HD / 75 HD.HI]

Heavy Duty hliníkové dvere sa vyznačujú masívnosťou a stabilitou, preto sú všeobecne vysoko odolné voči zaťaženiam plynúcim z vysokej frekvencie otvárania a zatvárania dverí.

[Hliníkové balkónové dvere sklopno-posuvné (PASK)]

Paralelne posuvné a sklopné hliníkové balkónové dvere (PASK) spájajú výhody funkcie posúvania a sklápania.

[Hliníkové balkónové dvere zdvižno-posuvné ASS 70.HI]

Hliníkové balkónové dvere so zdvižno-posuvným lineárnym systémom, ktorý v maximálnej miere spĺňa všetky požiadavky naňho kladené.

[Hliníkové dvere zhrňovacie ASS 70 FD]

Mnohostranne použiteľný zhrňovací systém presklených krídiel s možnosťou otvárania dovnútra i dovonka.

[Presklená fasáda FW 50+]

Je praxou osvedčená paždíková (stľpko-priečková) fasáda, ktorá má mnohostranné využitie.