Úvod > produkty > Tieniaca technika

Okná a dvere | Košice | altema.skTieniaca technika | Košice | altema.sk

Tieniaca technika

[Horizontálne žalúzie]

V súčasnosti je tieniaca technika neodmysliteľným a nepostrádateľným doplnkom každého okna, pričom najväčší podiel na trhu predstavujú práve horizontálne hliníkové žalúzie.

[Vertikálne žalúzie]

Na rozdiel od horizontálnych, vertikálne žalúzie dotvárajú a doplňujú priestor okien a plnohodnotne nahrádzajú záclony. Všetky látky majú antistatický povrch, ktorý odpudzuje drobné prachové nečistoty.

[Látkové rolety]

Látkové rolety tvoria jednu z najširších ponúk dekorov a farieb látok, čo uľahčuje zladiť okenné doplnky k Vášmu interiéru. V ponuke sú farby vhodné do obývačiek, spálni, kuchýň, ale aj do detských izieb...

[Exteriérové žalúzie a rolety]

Exteriérové žalúzie a rolety slúžia na ochranu okien pred vonkajším znečistením a poškodením, nežiadúcim slnečným žiarením, znižujú hlučnosť a chránia súkromie Vášho obydlia.

Sú najefektívnejšou ochranou pred dotieravým hmyzom do Vášho obydlia. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť- poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Aj napriek tomu, že u výrobkov sietí proti hmyzu ide hlavne o funkciu ochrany, nezanedbávame pritom dizajn hlinikového profilu

Ponuka parapetov zahŕňa vnútorné plastové komôrkové parapety s diagonálnym vnútorným rebrovaním, ktoré im zabezpečuje dokonalú pevnosť, pokryté melamínovou dekoračnou fóliou, odolné voči teplote a poškodeniu a vonkajšie parapety z pozinkovanej ocele a hliníka odolné voči škvrnám, chemikáliám a čistiacim prostriedkom používaným v domácnostiach.